Sağlık Önerileri,  Sağlıklı Beslenme,  Tarifler,  Videolar

(2.bölüm) Sirke anasıyla ev yapımı sirke nasıl kurulur? Sirke anası nasıl saklanır?

SİRKE ANASIYLA SİRKE NASIL KURULUR?
SİRKE ANASI NASIL SAKLANIR?
!!!!!Sizlere sirke analı ve sirke anasız olmak üzere 2 şekilde de rahatlıkla sirke kurabileceğiniz 2 bölümden oluşan videolu tarif hazırladım!!!!
‘1.BÖLÜMDE sirke anası olamadan nasıl sirke kurabileceğinizden, 2.BÖLÜMDE ise sirke anasıyla sirke nasıl kurulur ve sirke anası nasıl saklanır?’ dan bahsettim.

 Bu hafta şifa mutfaktan sirke anasız ve sirke anasıyla ev yapımı doğal sirke nasıl kurulur ve ev yapımı sirke ile sanayi üretimi sirke arasında ki farkları anlattım. 

Sirkeyi nasıl kuruyoruz, sirke süreci nasıl ilerler, sirkenin faydaları ve kullanım alanlarından da kısaca bahsettiğim videomu umarım beğenirsiniz.
Bu arada sizlere küçük bi yüreklendirme de yapıyım. Herkes evde kolaylıkla sirke kurabilir. Önemli olan bir kaç püf noktası var. Onlara da videomda kısaca değindim zaten.
Bu video da portakal sirkesi hazırladım fakat usül hepsinde aynı. Bir çok meyveden de rahatlıkla sirke kurabilirsiniz. (bu mevsimde elma, armut, üzüm ve limondan) Sadece üzüm sirkesinde sapları koymuyoruz ona dikkat! Diğerlerinin hepsi kabuklarıyla kurulabilir..
Herkese afiyet şifa olsun..

Kanalıma abone olarak beni destekleyebilir ve videolarımı da kaçırmazsınız.. (Beğenmeyi de unutmayın ;)) Linki buraya bırakıyorum

https://www.youtube.com/channel/UC_WopN7UPH2WG9ceobG_f8Q

Kısa bilgiler içeren paylaşımlarıma ulaşmak ve beni daha yakından tanımak için

İnstagram Hesabım: https://www.instagram.com/metropolde.1.kucuk.sifahane/

Facebook Hesabım:
https://www.facebook.com/metropolde1kucuksifahane/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir