Sağlıklı Beslenme,  Tarifler,  Videolar

Pancar Kvass- Probiyotik Pancar Turşusu- Pancar Şırası

Şifalı tarifler bu küçük şifahanemde PANCAR KVASS – PROBİYOTİK PANCAR TURŞUSU – PANCAR ŞIRASI TARİFİ VİDEOLU ANLATIM (FAYDALARI NELERDİR ?)
Son günlerde içeriğinde bulunan vitamin, mineraller ve bol şifası ile adını sıkça duyduğumuz pancar şifalı içeceğin tarifi, püf noktaları ve kısa kısa faydalarından bahsettiğim bir video hazırladım. İçeceğimiz; yaz aylarında susuzluğumuzu giderecek, probiyotik özelliğiyle bağırsaklarımızın yüzünü güldürecek ve tadıyla damağımızda güzel bir lezzet bırakacaktır. Ayrıca içeceğimiz diyet ve spor yapanların bir bardağıyla ihtiyaçları olan bir çok vitamin-minerali almasını sağlayacaktır.
Videoda anlatımımda heyecandan ve anlatacak bir çok şeyim olduğundan bazı yerlerde toparlamakta güçlük yaşadım maalesef :/ Bunun için sizlerden özür diliyorum. Tecrübe kazandıkça bu gibi aksaklıklar iyileşecek ve bir sürü sağlıklı beslenme ile ilgili tarifler gelmeye devam edecek.
Bu nedenle sayfama abone olmayı unutmayın https://www.youtube.com/c/Metropolde1K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%C5%9Eifahane

Küçük şifahanemden çıkıp sizlere ulaşan tarif, hepinize afiyet ve şifa olsun.
Sağlıcakla kalın 🙂

Kanalıma abone olarak beni destekleyebilir ve videolarımı da kaçırmazsınız.. (Beğenmeyi de unutmayın ;)) Linki buraya bırakıyorum

https://www.youtube.com/channel/UC_WopN7UPH2WG9ceobG_f8Q

Kısa bilgiler içeren paylaşımlarıma ulaşmak ve beni daha yakından tanımak için

İnstagram Hesabım: https://www.instagram.com/metropolde.1.kucuk.sifahane/

Facebook Hesabım:
https://www.facebook.com/metropolde1kucuksifahane/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir